Masažas su vakuumine taure | Sanus

Masažas su vakuumine taure

Miofascialinis atpalaidavimas su vakuumine taure – yra veiksminga minkštųjų audinių terapija, skirta atlaisvinti kūne susidariusias sąaugas, fascijinius suvaržymus ir grąžinantis kūnui gerą savijautą bei lengvumo jausmą.

30-60 min*

Masažas (miofascialinis atpalaidavimas) su vakuumine taure rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, kurie patiria nuolatinį stresą, jaučia chroniškus skausmus ir įtampas kūne, taip pat po fizinių, emocinių traumų, esant per mažam fiziniam aktyvumui ar netinkamai laikysenai.

Miofascialinis atpalaidavimas atliekamas rankomis ir skirtingų stiprumų vakuuminėmis taurėmis. Masažo metu naudojamas minimalus kiekis aliejaus, taikomi lėti judesiai, tempimas, kurie padeda giliai prasiskverbti į fascialinį suvaržymą ir jį atlaisvinti.

Vakuuminės taurės pagalba masažo metu sukuriamas neigiamas slėgis audinyje, tokiu būdu sudaroma papildoma erdvė lengvesniam raumenų judėjimui, išardomos miofascijinės sąaugos. Taip iš audinių lengviau pašalinamos metabolinės atliekos, toksinai, gerėja vandens apykaita fascijoje.Tokiu būdu audiniai tampa elastingesni, minkštesni bei sveikesni.

Žmogaus kūną lyg tinklas, raizgantis jungiamasis audinys (fascija) turi didelės įtakos raumenų bei kitų minkštųjų audinių funkcionalumui, jų mobilumui. Sumenkus fascijos plastiškumui, mažėja ir raumenų paslankumas, taip pamažu atsiranda funkcinis disbalansas, jaučiamas sąstingis, skausmai. Yra žinoma, jog miofascijinė sistema glaudžiai susijusi ir su emocijomis – fascija akimirksniu reaguoja į patiriamą stresą susitraukdama, tokiu būdu kūne susidaro emociniai blokai.

Miofascialinis atpalaidavimas su vakuumine taure:

  • Sumažina stresą ir jo sukeltas įtampas kūne
  • Skatina randų gijimą;
  • Didina lankstumą, audinių elastingumą
  • Gerina kraujotaką audiniuose ir nervų sistemos darbą
  • Mažina raumenų skausmus, įtampas, kūno sąstingį, mėšlungį
  • Didina fascijos paslankumą
  • Gerina odos regeneraciją, mažina celiulitą

*Miofascialinio atpalaidavimo su vakuumine taure trukmė nuo 30 iki 60 min.

Mūsų paslaugos Gauti pasiūlymą