Kobido veido masažas | Sanus

Kobido veido masažas

Veido masažai veiksmingai užkerta kelią raukšlių susidarymui, tai puikus būdas atjauninti odą ir atstatyti veido kontūrą. Tinka ne tik veidui, bet ir kūnui, streso patirtam žmogui.

Trukmė: 60 min.

60 min

Japoniškas terapinis veido masažas Kobido – tai tradicinės japonų medicinos koncepcijų bei skirtingų manualinės terapijos technikų derinys, sukurtas vadovaujantis holistiniu žmogaus suvokimo principu. Juo siekiama pagerinti visapusę žmogaus sveikatą ir gyvybingumą,  žvelgiant į jį kaip į visumą, apimant visus aspektus: fizinį, emocinį ir dvasinį.

Tai atgaivinanti procedūra, kuri paryškina veido odos spalvą, pagerina raumenų tonusą, ląstelių atsinaujinimą, skatina natūralią kolageno gamybą bei yra veiksmingas metodas odos senėjimo procesui sulėtinti. Reguliariai taikant japonišką terapinį veido masažą oda tampa lygesnė, stangresnė ir skaistesnė: sumažėja odos glebumas ir raukšlių ryškumas, atstatomas odos drėgmės balansas, atpalaiduojamos veido raumenų įtampos zonos.  Šis dinamiškas masažas pakelia odos temperatūrą, o tai paskatina odą išsilaisvinti nuo toksinų ir giliai esančių nešvarumų, pagerina odos kraujotaką ir suteikia veidui labiau švytinčią, skaistesnę išvaizdą. Veikiant refleksogenines zonas gerinamos  vidaus organų funkcijos, stiprėja emocinė sveikata. Geriausiam rezultatui pasiekti, rekomenduojama atlikti 7-10 procedūrų gydymo kursą per 4-5 savaites, kartojant 2 kartus per metus.

Masažą atlieka masažuotoja Giedrė Mateikaitė.

Spausk čia, kad sužinotum kiek kainuoja puikiai jaustis!

Mūsų paslaugos