Atsiliepimai | Sanus

Atsiliepimai

Ką sako klientai

Mūsų klientų atsiliepimai iš pirmų lūpų. Nes mes augame tik kartu su Jumis!

Ką sako klientai

Mūsų klientų atsiliepimai iš pirmų lūpų. Nes mes augame tik kartu su Jumis!

Loreta

Šiame centre esu nuo pat pradžių ir labai dėkinga už pasiektus rezultatus, jų šypsenas, bendravimą. Čia jaučiuosi kaip namuose! Tikrai puikūs specialistai.

Ieva

Nuostabūs treneriai, puiki, profesionali atmosfera ir dar geresnė savijauta kiekvieną dieną!

Dirba labai profesionali komanda! Dėkui labai už profesionalią mankštą, viską atliekant nepriekaištingai, stebint atskirai kiekvieną klientą!

Draugiškas kolektyvas, tikrai geri specialistai, išaiškinantys bei paaiškinantys nuosekliai pratimų eigą, atpalaiduojantys per atpalaiduojančius masažus. Ačiū, mylim.

Rimvydas

Labai įdomios užsiėmimų programos. Patalpos jaukios, labai laikomasi higienos. Malonūs instruktoriai. Viskas labai puiku.

Z. K.

Trenerių auksinės frazės: “Mes ne sportuojam, o gaminam laimės hormonus”, “Mylim save žiauriai kankindami”, “Šaunuolės!” Argi nesmagu ateiti vėl ir vėl į tokį puikų geros savijautos centrą!

Viktorija

Ko daugiau reik – tik sveikatos. To čia ir gaunu kartu su pratimais. Ačiū.

Raimonda

Didelis Ačiū už visada gerą nuotaiką ir mankštą!!!

Nuostabiai Gabrielei :) Jūs – tarsi angelas, kuris reikiamu laiku apgaubėte mano kūną ir jis po Jūsų prisilietimo lengvai kilstelėjo link Dangaus! Ačiū.

Raminta – pati geriausia!!! Asmeninis dėmesys ir profesionalumas.

Pirmoji šeimos treniruotė praėjo puikiai ;) Ačiū Tomui.

Kamilė

Norėjau padėkoti Jūsų vaikų kineziterapeutei Laurai. Lankėme kūdikių mankštas dėl padidejusio tonuso ir nugulėtos galvytės. Po mankštų sūnus Rokas taip sustiprėjo, kad 9 mėn. pradėjo pats vaikščioti, o ir problemų su nugulėjimu jau beveik nematyti. Ačiū už įdėtą darbą ir linkiu sėkmės darbuose! Smagu lankytis pas tokius šaunius specialistus!