KARJERA | Sanus

KARJERA

Kodėl verta prisijungti prie mūsų?

Gyvensenos medicinos centras ,,Sanus” vadovaujasi holistiniu požiūriu į sveikatą, mūsų tikslas – taikant prevencinius, stiprinimo ir elgesio keitimo modelius, gerinti žmonių savijautą, formuoti sveikos gyvensenos įpročius bei prailginti sveiko gyvenimo metus. Dirbdami aplinkoje, kurioje integruotos įvairios sveikatingumo paslaugos, apimančios konsultaciją, kineziterapiją, masažus, sveikos mitybos, sveikatos raštingumo didinimo paslaugas, įvairių sričių specialistų komanda, siekia, kad visapusiškai būtų patenkinami individualizuoti klientų poreikiai ir pagerinta jų gerovė. Mes investuojame į savo komandos narių augimą, tad skatiname nuolatinius mokymus, seminarus ir įgūdžių tobulinimą.  Esame įsipareigoję savo klientams teikti aukščiausio lygio paslaugas, vertiname meistriškumą kiekvienu savo darbo aspektu – nuo kineziterapijos iki masažo terapijos ir mitybos konsultacijų. Prisijunkite prie komandos, kuri teikia pirmenybę klientų pasitenkinimui ir individualiai priežiūrai. Prisidėkite prie pozityvios ir palankios atmosferos kūrimo, kurioje klientai jaučiasi motyvuoti ir įgalinti savo sveikatingumo kelionėje.

Dabartinės laisvos darbo vietos:

Kineziterapeutas:
Ar esate kvalifikuotas kineziterapeutas, aistringai siekiantis padėti žmonėms atgauti ir išlaikyti gerą fizinę savijautą? Prisijunkite prie mūsų komandos ir prisidėkite prie individualių gydymo planų, atitinkančių unikalius kiekvieno kliento poreikius, kūrimo. Kurkime santykius, paremtus abipusiu pasitikėjimu, dėmesingumu ir empatija. Jei šis siekis artimas ir Jums, esate pasirengę augti ir tobulėti kartu su įmone, tapkite komandos dalimi!

Mes Jums siūlome:

  • galimybę dirbti lanksčiu darbo grafiku;
  • motyvuojantį atlyginimą;
  • profesionalių kolegų pagalbą;
  • iniciatyvas, palaikančias gerą atmosferą;
  • specialias ,,Sanus” paslaugų nuolaidas darbuotojams.

 

Jei Jus domina darbo ar praktikos atlikimo galimybės mūsų bendrovėje maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@sanuscentras.lt