Kineziterapeuto konsultacija | Sanus centras Vilniaus mieste

Kineziterapeuto konsultacija

  • Rekomenduojama prieš pradedant lankyti grupinius ir individualius užsiėmimus;
  • Supažįstama su taisyklingomis padėtimis, taisyklingu pratimų atlikimu;
  • Nustatoma kineziterapinė diagnozė;
  • Konsultacija ergonomikos klausimais;
  • Tinkamiausių pratimų rekomendacijos.
50 min

Kineziterapeuto konsultacija skirta žmonėms, kurie nori pasirūpinti savo judėjimo-atramos aparatu, jaučia nugaros, sąnarių ar galūnių skausmus. Taip pat ji siūloma tiems, kurie reabilituojasi po traumos ar tiesiog nori įvertinti savo fizinę būklę.

Kineziterapijos konsultacijos metu kineziterapeutas vertina fizinę būklę: analizuoja laikyseną, viso kūno raumenų veiklos ypatumus, naudoja funkcinius testus, manualinį raumenų testavimą, vertina pusiausvyrą ir koordinaciją, kasdienę ergonomiką. Esant poreikiui atliekami specialieji testai, nustatoma kineziterapinė diagnozė ir rekomenduojami tinkamiausi pratimai.

Ši kineziterapeuto konsultacija rekomenduojama prieš pradedant lankyti grupinius ar individualius užsiėmimus. Jei turima rimtų sveikatos problemų (stuburo išvaržą, radikulopatiją, traumą ar kitą pažeidimą), į konsultaciją rekomenduojame atsinešti visus turimus išrašus iš gydytojų ir diagnostinių procedūrų – taip padėsite kineziterapeutui susidaryti tikslesnį būklės vaizdą.

Esant poreikiui atliekame pakartotinę kineziterapeuto konsultaciją, skirtą įvertinti, ar pagerėjo prieš tai buvusio testavimo rezultatai. Taip pat,vertiname, ar rekomenduoti pratimai yra atliekami taisyklingai, bei, galbūt, reikalingos sudėtingesnės pratimų variacijos.

Spausk čia, kad sužinotum kiek kainuoja puiki savijauta!

Mūsų paslaugos Gauti pasiūlymą