AROMATERAPINIS MASAŽAS | Sanus

AROMATERAPINIS MASAŽAS

Trukmė pasirinktinai: 60/ 90 min.

Atpalaiduojamojo masažo švelnūs ir dinamiški judesiai gerina bendrąją savijautą, ramina, mažina dirglumą bei pozityviai nuteikia.

Nuolaida iki 15% – mažesnė kaina taikoma perkant 5 bei 10 vnt. procedūrų.

Išvalyti

Aprašymas

Atsiskaitymas sveikatos draudimo kortele

Galima atsiskaityti ir vietoje, mokant grynais/ kortele arba sveikatos draudimo kortele.

Esame sudarę sutartis ir glaudžiai bendradarbiaujame su trim draudimo bendrovėm:

 

Ar dažnai susimąstome, kaip puikiai veikia mūsų organizmo imuninė sistema? Jos gebėjimas apsisaugoti nuo įvairių aplinkos faktorių yra stebėtinas, tačiau mes atkreipiame dėmesį į ją tik tuomet, kai imunitetas nusilpsta, o kūnas parodo pirmuosius simptomus. Tad papraščiausias peršalimas gali būti pirmas organizmo apsauginių reakcijų nusilpimo signalas.

Aplinkos užterštumas, žalingi įpročiai, prasta miego kokybė, netaisyklinga mityba – tai vieni didžiausių imuniteto slopintojų. Tačiau šiuolaikiniam žmogui jau kasdienybe tapęs nuolatinis protinis krūvis ir emocinis stresas yra įvardijamas didžiausiu imuninės sistemos priešu. Šiek tiek streso gali būti naudinga, vis dėlto kasdien patiriamas lėtinis stresas sąlygoja didelį kortizolio, streso hormono, išsiskyrimą kraujyje. Organizmas tai supranta kaip pavojaus signalą ir mobilizuoja kūną į parengties rėžimą, vadinamą „kovok arba bėk“. Nuolatinis aukštas kortizolio kiekis kraujyje slopina imuninės sistemos atsaką, tuo būdu neleisdamas organizmui atsinaujinti ir sustiprėti.

Imuninės sistemos stiprinimo būdų įvairovė yra plati. Aromaterapija –  tai moksliškai pripažintas efektyvus būdas ligų prevencijai bei gydymui. Natūralūs eteriniai aliejai yra itin efektyvūs, jų įmaišant į bazinį aliejų masažo metu, dėl jų savybės greitai įsiskverbti į poodinius sluoksnius ir tęsti veikimą organizmo viduje. Įprastas aliejus įsiskverbia į epidermį, tuo tarpu eteriniai aliejai per plaukų folikulus absorbuojasi giliau, į endokrininę bei nervinę kūno sistemas. Be abejo, aromaterapija veikia ir per uoslę, kadangi masažo metu pasklindantis malonus eterinių aliejų kvapas per kvėpavimo takus patenka į centrinę nervinę sistemą ir pradeda veikti jau po 3 – 7 minučių.

„Sanus“ masažuotojų komanda nuo šiol siūlo palepinti savo imunitetą aromaterapiniu masažu, subalansuotu žiemos-pavasario sezonams.

Siūlomi eterinių aliejų mišiniai:

  • Levanda, arbatmedis, Imbierinė citrinžolė – raminantis, atpalaiduojantis poveikis
  • Pelargonija, spindulinis eukaliptas, kedras – tonizuojantis, stimuliuojantis poveikis
  • Registruojantis galite pasirinkti savo mėgiamą kvapą, jeigu turėsime kvapų paletėje
  • Levandos, arbatmedžio ir imbierinės citrinžolės eterinių aliejų mišinys masažui: levandos poveikis raminantis, atpalaiduojantis, subalansuojantis nervinės sistemos veiklą, o arbatmedžio antibakterinės savybės nepakeičiamos žiemos sezonu. Imbierinės citrinžolės eterinis aliejus yra veiksmingas prieš bakterines, virusines kvėpavimo ligas, neretai naudojamas kaip pagrindinė antiseptinių odos priežiūros priemonių sudedamoji dalis.
  • Pelargonijos, spindulinio eukalipto ir kedro eterinių aliejų mišinys masažo metu stiprins imunitetą, suaktyvindamas kraujotaką, limfinės sistemos veiklą. Antivirusinis eukalipto poveikis kartu su kedro savybe stimuliuoti kraujo apytaką bei limfinę sistemą puikiai papildo vienas kitą stiprintant organizmo atsaką prieš žiemos sezono ligas. Tuo tarpu pelargonijos tonizuojantis poveikis pakels nuotaiką, suteiks energijos ir žvalumo dienai.

Tačiau turime priminti, kada aromaterapinis masažas nerekomenduojamas esant šioms kontraindikacijoms:

  • bendrosios masažo kointraindikacijos (aukšta temperatūra, kraujavimas, ūmūs uždegimai, infekcinės ligos ir t.t.);
  • Nėščiosioms ir žindančioms moterims tam tikri eteriniai aliejai gali turėti neigiamą poveikį. Tarkime pelargonija, šalavijas, anyžius, kraujažolė turi estrogeninių savybių.
  • Kūdikiams iki 3 mėn. nerekomenduojama naudoti eterinių aliejų, dėl eterinių aliejaus vartojimo turėtų konsultuotis su gydytoju.
  • Asmenys, kurie serga sunkiomis ligomis kaip inkstų, kepenų, vėžiniais susirgimais, dėl eterinių aliejaus vartojimo turėtų konsultuotis su gydytoju.