MANKŠTA „SVEIKA NUGARA” | Sanus

MANKŠTA „SVEIKA NUGARA”

Trukmė: 50 min*

  • Formuojama taisyklinga laikysena;
  • Stiprinami liemens raumenys;
  • Mažinama raumenų įtampa;
  • Stiprinami gilieji raumenys;
  • Atkuriamas raumenų balansas.
    Didesnė nuolaida taikoma perkant didesnį apsilankomų kartų skaičių.
Išvalyti

Aprašymas

Atsiskaitymas sveikatos draudimo kortele

Galima atsiskaityti ir vietoje, mokant grynais/ kortele arba sveikatos draudimo kortele.

Esame sudarę sutartis ir glaudžiai bendradarbiaujame su trim draudimo bendrovėm:

Mankšta „Sveika nugara“ ⁕

Vienos žvaigždutės mankšta „Sveika nugara“ – tai žemo intensyvumo mankšta, skirta žmonėms, kuriuos dėl sėdimo darbo, raumenų įtampos ar per silpnų raumenų vargina nugaros skausmas.

Mankštos metu pratimai atliekami akcentuojant taisyklingą laikyseną, liemens stabilizavimą, neutralią nugaros bei dubens padėtį. Stiprinami liemens (nugaros, pilvo preso bei šonų) raumenys. Dirbama lėtai ir saugiai, stengiamasi pajausti savo kūną ir suvokti judesį. Mankštos metu gerinamas audinių elastingumas, mažinama raumenų įtampa, stiprinami gilieji raumenys, atkuriamas raumenų balansas. Užsiėmimo metu pratimai atliekami įvairiose padėtyse: stovint, sėdint, gulint ant nugaros arba ant pilvo, keturpėsčia, ant šonų. Pratimams paįvairinti naudojamos priemonės: terapiniai kamuoliai, minkšti kamuoliai, elastinės pasipriešinimo juostos, nestabilios platformos, svareliai.
Ši mankšta padeda sumažinti nugaros skausmą.

Mankšta „Sveika nugara“ ⁕⁕

Dviejų žvaigždučių mankšta „Sveika nugara“ – tai aktyvesnė mankšta, kurios metu atliekami patys įvairiausi judesiai: nuo izoliuotų raumenų pratimų ir tempimų iki funkcinių judesių bei mobilumo praktikų. Mankštos metu akcentuojamos taisyklingos padėtys, stiprinami viso kūno raumenys, mokomasi suvokti savo kūną ir atliekamus judesius. Tai daugiau judesių, o ne pratimų mankšta, kurioje daug dirbama su savo kūno svoriu, paįvairinimui naudojamos įvairios priemonės: teniso kamuoliukai, lazdos, nestabilios platformos, pagalvėlės ir kita treniruočių įranga.

Šią mankštą rekomenduojame lankyti pažangesniems klientams, kurie jau lankėsi vienos žvaigždutės mankštose „sveika nugara“, arba tiems, kurie yra sportavę kitur ir jau gerai pažįsta savo kūną bei geba jį valdyti.

Sveikos nugaros mankštos trukmė – 50 min.