PROJEKTAS “SUAUGUSIŲJŲ FIZINIO AKTYVUMO SKATINIMAS, PASITELKIANT MOBILIĄJĄ PROGRAMĖLĘ” | Sanus

PROJEKTAS “SUAUGUSIŲJŲ FIZINIO AKTYVUMO SKATINIMAS, PASITELKIANT MOBILIĄJĄ PROGRAMĖLĘ”

Vilniaus miesto gyventojai kviečiami dalyvauti projekte Suaugusiųjų fizinio aktyvumo skatinimas, pasitelkiant mobiliąją programėlę

Daugelis žino, kaip svarbu yra judėti ir sveikai maitintis. Tačiau dažnai mums pritrūksta motyvacijos. Vienas didžiausių iššūkių – iš naujo atrasti fizinio aktyvumo pomėgį. Judėjimas ir sveika mityba sumažina daugumos ligų susirgimų riziką.  

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis širdies ir kraujagyslių, plaučių ligos, cukrinis diabetas nusineša apie 66 proc. gyvybių̨ Europoje, o sergančiųjų amžius jaunėja. Mokslo tyrimais įrodyta, jog šių ligų riziką galima ženkliai sumažinti keičiant gyvenimo įpročius. 

Geros savijautos centre „Sanus“ naudojamos sveikatingumo programos padeda iš naujo atverti judėjimo ir sveikos gyvensenos malonumą. Programos yra skirtos įvairaus amžiaus grupėms. Dėmesys ne tik į paslaugos teikimą esamuoju metu, bet į sveikos gyvensenos ugdymą ir įpročių formavimą, kas padeda žmonėms būti darbingiems, gerai jaustis ir išlaikyti gerą sveikatą.  

Grupinių treniruočių metu išlaikant kūno kontrolę, stipriname gilieji ir paviršiniai  raumenys, dėmesį kreipiame į laikysenos koregavimą, laviname pusiausvyrą, judesių koordinacija bei bendrą kūno ištvermę, geriname sąnarių judrumą, mokomės taisyklingo kvėpavimo. 

Geros savijautos centre „Sanus“ centre dirba įvairių sričių sveikatos profesionalai baigę medicinos mokslus (kineziterapeutai, visuomenės sveikatos specialistai, masažuotojai).

Kiekvienam programos dalyviui garantuojame:

– individualią konsultaciją su kineziterapeutu;  
– kūno masės analizę su segmentiniu tanita analizatoriumi; 
– individualią namų pratimų programą;  
– nemokamas mankštas gyvai ir vaizdo įrašus;  
– projekto trukmė 52 savaitės;  
– visos projekto veiklos yra NEMOKAMOS.

Registracija stabdoma.

Projektas „Suaugusiųjų fizinio aktyvumo skatinimas, pasitelkiant mobiliąją programėlę“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Kilus klausimams kreiptis:
El. Paštu – projektai@sanuscentras.lt arba tel. – +370 683 83585

DĖMESIO! Vietų skaičius ribotas. Bus vykdoma dalyvių atranka.